Pomarańczowa Trasa 2017 – Kult w Gdyni Arenie

Już 29 listopada w Gdyni będzie można usłyszeć poetycko prowokujące wersy największych hitów Kultu. Legendarny polski zespół zawita do Gdyni Areny w ramach swojej Pomarańczowej Trasy. 

Kult założono w 1982 roku w Warszawie. Od ponad 30 lat nieprzerwanie dostarcza fanom nowych muzycznych wrażeń. Zespół wydał 18 albumów, z których pochodzą ostre, niezwykle przejmujące kawałki. Niektóre nawiązują do historii Polski, niektóre stanowią krytykę polityczną, jeszcze inne nawołują do głębszych przemyśleń – wszystkie jednak bez wątpienia kryją w sobie ponadczasowe przesłanie. Zespół słynie m.in. z takich piosenek jak  „Lewe lewe loff”, „Polska”, „Oni chcą ciebie”, „Do Ani”, czy odśpiewywanego na wielu studenckich imprezach „Gdy nie ma dzieci”.

Kult nie bez przyczyny nazywany jest królem festiwali muzycznych. W samym Jarocinie wystąpili 8-krotnie, a w swoim dorobku mają ponad 3000 koncertów. Według wielu, ich muzyka pociąga za sobą emocje, budzi niepokój i prowokuje. Każdy koncert określany jest mianem małego artystycznego przeżycia, które zapada w pamięć nawet początkującym fanom rocka. Ze sceny dobiegnie charakterystyczny głos Kazika Staszewskiego, który pobudzi najbardziej wymagających słuchaczy, a efekt końcowy dopełnią bezbłędne klawisze i obecność instrumentów dętych.

Kiedy: 29 października 2017 roku, start o 17:30

Gdzie: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-372 Gdynia

Za ile: 60 zł – w przedsprzedaży, 70 zł – w dniu imprezy (dostępne na ticketpro.pl, biletomat.pl, eventim.pl, interticket.pl)
Support: Radioaktywny Świat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *