Young Business Festival 2017 w Gdańsku

 

Kolejna edycja Festiwalu Młodej Przedsiębiorczości organizowanego przez Studenckie Forum Business Center Club odbędzie się w Gdańsku. W najbliższy weekend: 22 – 23 października w Hotelu Almond przedsiębiorcy oraz trenerzy wygłoszą prezentacje i poprowadzą warsztaty. 

W ciągu dwóch dni młodzi ludzie będą mieli okazję posłuchać prelekcji prowadzonych przez praktyków biznesu oraz profesjonalnych trenerów. W tym roku skupiono się – w pierwszym dniu na aspekcie motywacyjnym. Uczestnicy będą mogli posłuchać wystąpienia m.in. Natalii Bogdan – kobiety sukcesu. Założyła firmę J0bHouse, która specjalizuje się w szukaniu pracowników dla swoich klientów. Jest także wykładowczynią na Akademii Leona Koźmińskiego.

Tego samego dnia swoją prelekcję będzie miał Daniel Demko. To CEO firmy HR Partner, a także psycholog i head hunter. Zajmuje się także coachingiem z zakresu umiejętności handlowych czy life coachingu. Tematem jego prezentacji będzie codzienna motywacja na drodze do sukcesu.

Drugi dzień festiwalu został przeznaczony na tematy związane z przedsiębiorczością i innowacyjnością w biznesie. Warto zwrócić uwagę na otwierający wykład autorstwa Łukasza Duszy z Time for Desing, który opowie o roli wizerunku w biznesie.

Pod koniec każdego dnia odbędą się warsztaty. W sobotę będzie można wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez Dawida Stefaniaka. Dotyczyć one będą psychologii lidera. Natomiast w niedzielne popołudnie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z czynnikami rozwijającymi firmę i co na to wpływa. Te warsztaty poprowadzi Gabriela Brzezińska.

Szczegółowe informacje znajdziecie na wydarzeniu oraz na profilu facebookowym festiwalu i Studenckiego Forum Business Club. Zapisy odbywają się pod tym linkiem.

Kiedy: 22-23.10

Gdzie: Hotel Albom Gdańsk

Wstęp: wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 8 =