Targi FOODEXPO w Gdańsku

foodexpoBogata oferta wystawców, rynkowe nowości, ciekawy program towarzyszący – tak zapowiadają się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO. Między 7 a 9 czerwca każdy, kto interesuje się gastronomią,  będzie miał okazję spotkać profesjonalistów i przyjrzeć się trendom w branży gastronomicznej.

FOODEXPO to największe spożywczo-gastronomiczne wydarzenie w Polsce północnej. Podczas targów zostaną zaprezentowane innowacyjne technologie, gastronomiczne trendy oraz rozwiązania dla smart biznesu.

Chociaż oferta targowa skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów, amatorzy też znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie degustacji i pokazów, wśród których największym zainteresowaniem z pewnością będą cieszyć się organizowane trzy razy dziennie pokazy barmańskie.

Tych, którzy dbają o linię, zainteresują seminaria zorganizowane przez Akademię Skutecznej Diety. Dietetycy opowiedzą między innymi o dietach alternatywnych (seminarium „Diety alternatywne – plusy i minusy”) oraz o uzależnieniu od cukru, soli i tłuszczu (seminarium „Cukier, tłuszcz i sól – uzależnienie i ryzyko zdrowotne”). Poza ciekawymi wykładami Akademia Skutecznej Diety zaprasza również na indywidualne konsultacje z dietetykiem i analizę składu ciała.

Wśród wystawców nie zabraknie producentów żywności ekologicznej, regionalnej i tej skierowanej do alergików. Swoje produkty zaprezentują również firmy specjalizujące się w suplementacji diety. Bez wątpienia dużą uwagę przyciągnie stoisko producenta kwiatów jadalnych.

Targi FOODEXPO zostały objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a najlepszy wystawca zostanie uhonorowany Pucharem Ministra. Poza tym wystawcy będą walczyć o nagrodę Grand Prix Mercurius Gedanensis, którą otrzymają najlepsze prezentowane na targach wyroby i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

 

 

GDZIE: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

KIEDY: 7-8 czerwca, godz. 10.00-18.00 | 9 czerwca, godz. 10.00-16.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *