Rodzinny Festyn przy Stadionie Energa

1827452__krCzerwiec rozpoczyna się wspaniałym świętem, bo świętem wszystkich, czyli Dniem Dziecka. Z tej okazji na Stadionie Energa odbędzie się, już po raz kolejny, jedyny w swoim rodzaju festyn. Na najmłodszych gości i ich opiekunów czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Bursztynowy obiekt, wraz ze swoimi partnerami, przygotował ponad 100 niezwykłych atrakcji, z których tego dnia będą mogły skorzystać dzieci. Jedną z niespodzianek jest gra miejska Wśród nich Ścieżka Przygody. Na trasie na uczestników będą czekały różne wyzwania oraz zadania do wykonania. Na dzielnych poszukiwaczy nagród na mecie będą czekały nagrody. Do zaplanowanych atrakcji należy także symulator jazdy autobusem, a także przejażdżki historycznymi oraz nowoczesnymi pojazdami Gdańskich Autobusów i Tramwajów.

Przybyli goście będą mieli okazję również obejrzeć na scenie przy Stadionie Energa niezwykłe występy artystyczne i naukowe, pokazy klubów sportowych czy wziąć udział w różnych konkursach. Zwieńczeniem imprezy będzie spektakl Cudowne Musicale przygotowany przez Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM.

Gdzie: Stadion Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Kiedy: 3 czerwca 2017r., godz. 11:00-18:00

Bilety: wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *