Hołd dla Ronniego Jamesa Dio w Kwadratowej

ronnie james dio w KwadratowejMinęło już 7 lat od śmierci wybitnego wokalisty heavy metalu – Ronniego Jamesa Dio. Fani wciąż jednak o nim pamiętają. Z tej okazji organizują w Kwadratowej koncert na cześć muzyka już w najbliższą sobotę (27 maja).

Ronnie James Dio miał na koncie ponad 20 płyt nagranych z różnymi zespołami. Przez magazyn Hit Parader został wpisany na listę 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Nagrał m.in.: „Holy Diver”, Don’t talk to stranger”, „Metal Will Never Die” i wiele innych nieśmiertelnych hitów.

Przez 3 godziny w studenckim klubie będzie można usłyszeć piosenki z repertuaru zespołów: Elf, Rainbow, Black Sabbath, a także z solowej kariery wokalisty. Wszystkie utwory wykona grupa muzyczna Scream Maker. Towarzyszyć im będą: Patryk Makać (gitara), Jan Popławski (śpiew), Kasia Bieńkowska (śpiew) i Mirek Skorupski. Będzie można usłyszeć w nowej aranżacji album Dio „Holy Diver”.

To już 4. memoriał poświęcony pamięci Ronniego Jamesa Dio. W tym roku utwory artysty można było usłyszeć w Warszawie, Lublinie, Krośnie, Krakowie. W najbliższym czasie odbędą się koncerty w Olsztynie, Bydgoszczy i oczywiście w Gdańsku.

Gdzie: AK PG Kwadratowa, Siedlicka 4, Gdańsk

Kiedy: 27 maja, 18.00

Za ile: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu (bilety można kupić tutaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + pięć =