NetVision – biznes i nowe technologie

netvisionInteresujesz się tematyką biznesową i wszystkim co kręci się wokół nowych technologii? Spędź dwa dni w środowisku osób o podobnych zainteresowaniach, poznaj aktualne trendy i poszerzaj swoją wiedzę. Zgłoś swój udział w Konferencji NetVision na Politechnice Gdańskiej odbywającej się w dniach 26-27 maja!


Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście. Głównym celem konferencji jest poszerzanie horyzontów uczestników oraz integracja środowiska studenckiego z firmami reprezentowanymi przez starannie dobranych i doświadczonych prelegentów.

– Pomysł narodził się w mojej głowie, ale bardzo szybko odnalazł poparcie wśród znajomych, którzy dodawali do projektu coś od siebie. – mówi Marek Lotos, pierwszy koordynator projektu – W gorączkowych dyskusjach powstała wizja przedsięwzięcia, które ciekawą tematyką przyciągnie wielu uczestników. Nowoczesne technologie, najnowsze koncepcje zarządzania, najaktualniejsza tematyka. Stworzyliśmy pierwszy element układanki –  Vision. Drugi element – Net – to ludzie, dzięki którym wszystko stało się możliwe. Podobnie jak globalna sieć Internetu, wspólna wizja połączyła kilku pasjonatów.

Tegoroczna edycja to już 17 odsłona projektu. W tym roku, w trakcie dwóch dni intensywnej wymiany poglądów, case’ów, prelekcji i wykładów, zostaną zaprezentowane 3 ścieżki tematyczne: Obudź w sobie inżyniera, Smart City i Career in finance – go for it!
W planie wydarzenia znajdziemy m.in.: Debatę Oksfordzką na temat tego czy wdrażanie nowych technologii w małych i średnich przedsiębiorstwach powoduje ich upadek, warsztaty z wykorzystywania Design Thinking, na temat AML czyli przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu czy na temat zalet zastosowania skrzyń przekładowych z większą ilością biegów. Więcej  znajdziecie na stronie konferencji w zakładce harmonogram oraz na facebooku.

Nie zwlekaj, zarejestruj się bezpłatnie na stronie NetVision i poszerzaj horyzonty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *