Sautrus w gdańskim B90

SautrusSautrus to zespół grający psychodeliczny rock. Został założony w 2010 roku w północnej Polsce. Muzyka kapeli łączy w sobie klimat późnych lat sześćdziesiątych z domieszką nowoczesnych rytmów. Taka artystyczna mieszanka tworzy coś zupełnie nowego i charakterystycznego na rynku muzycznym. Kapela zagra dla gdańszczan już 28 maja w B90.

Dyskografia Sautrus, mimo że skąpa, to ma w sobie niespożyte pokłady energii i dobrego klimatu. Albumy Kuelmaggah misticism i „Chapter One to niezwykle intrygujące doświadczenia muzyczne. Grupa zaprezentowała swoje kawałki nie tylko w Polsce, ale zawitała z nimi również do innych krajów europejskich. Niemcy, Holandia czy Austria poznały już siłę brzmienia północnopolskiego zespołu. W artystycznej karierze chłopaków nie zabrakło koncertów z takimi zespołami jak Ampacity, Blues Pills czy Grandloom.

Już w maju wychodzi ich kolejny album wydany z Pink Tank Records. Zespół wyjechał w ponad dwutygodniową trasę koncertową promującą  nową płytę. Występy w Polsce, Niemczech i Czechach zwieńczy występ i Release Party w gdańskim B90. Koniecznie musicie tam być 28 maja o godzinie 19:00.

Kiedy: 28 maja 2017 r., od godz. 19:00

Gdzie: B90 w Gdańsku

Bilety: przedsprzedaż – 20 zł, normalny – 25 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *