Dope D.O.D nadciąga!

272408744f394608980c8456f7da13e0-jpg-640-0x452-0_q85_crop-smart_detailŻywa legenda underground’owego hip hopu w natarciu! Dope D.O.D, skład z holenderskiego Groningen, po raz kolejny odwiedza Polskę. A raczej nawiedza ze swoją zabójczą energią. Zagrali już w poznańskim Blue Notcie i wrocławskim klubie Pralnia. Następny punkt na trasie to Warszawa i klub Hybryda (19.05), a w trójmieście „What happend” zabrzmi dzień później, w gdyńskim Uchu.

Te cztery koncerty promują w Polsce nowy album Dope DOD „Shotguns in Hell” powstający przy współpracy z legendą amerykańskiego gangsta rapu  – Onyxem. Trasa GHOST TOWN TOUR, choć krótka, zapewni fanom niezapomniane wrażenia, ogłuszy i pewnie niesamowicie zmęczy, bo holenderski skład jest znany z niezwykle energetycznych koncertów. Oprócz płyty GHOST TOWN TOUR promuje też nową kolekcję ubrań stworzoną z Diamante Wear.

Dope D.O.D przez lata swojej działalności zyskali tysiące fanów na całym świecie. Połączyli elektroniczne brzmienie z hip hopem, tworząc swoją własną markę. Grali na największych festiwalach w Europie, min The Great Escape, Lowland czy Hip Hop Kemp. Wcześniej w Polsce zagrali na hip hopowych festiwalach w Ełku i Płocku. Dyskografia zespołu zawiera EP-ki „Fountain Of Death” i „The Evil”, longplay Branded”, który otworzył im drogę do gwiazd. Później pojawiły się Da Roach” i Master Xploder”, a ostatnią do tej pory płytą jest The Ugly EP” wydana przez rodzime Fandango Records.

Jeżeli chodzi o bilety, to w przedsprzedaży zapłacimy za jeden 70zł, a w dniu koncertu 75. Na stronie www.pwevents.pl bilet kupimy taniej, za 65zł. Ruszyła też specjalna oferta dla tych, którzy na koncert wybierają się ze swoją ekipą. Korzystając z niej, cztery bilety kupimy w cenie trzech.

20.05 o 13:00 zespół spotka się z fanami w sklepie Diamante Wear przy ulicy Grunwaldzkiej 140. W Uchu widzimy się o 20:00. Wyśpijcie się porządnie, bo czeka Was wieczór cardio pod sceną.

Na koniec chyba najbardziej popularny kawałek Dope D.O.D, który jednocześnie pomógł im się wybić:

I kawałek ze stycznia promujący nowy album:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + dziesięć =