Daj się porwać muzyce Kamila Bednarka

Kamil Bednarek to kompozytor, autor tekstów, instrumentalista, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzięki niemu klimatyczne reggae oraz dancehall zabrzmią już 21 kwietnia w sopockiej Scenie. Dobra zabawa oraz sceniczny profesjonalizm są gwarantowane.

Kamil jest obecny na scenie muzycznej od 2008 roku, kiedy to założył zespół  Star Guard Muffin. Szerszej widowni dał się poznać w 2010 roku, poprzez udział w programie „Mam talent!”, w którym zdobył drugie miejsce. Sukces młodego wokalisty zwiastowała debiutancka płyta Star Guard Muffin, pt. „Szanuj”, która pokryła się podwójną platyną.

W 2012 roku powstał zespół Bednarek, który wydał płytę „Jestem…”, ze statusem diamentowym oraz „Oddycham” z certyfikatem złotej płyty. W roku 2014 ukazały się dwa albumy koncertowe “Przystanek Woodstock 2013” oraz “Przystanek Woodstock 2014”. Światowym sukcesem zespołu Kamila Bednarka jest zwycięstwo w plebiscycie MTV Music Awards 2013 w Europie Środkowej.

Do tej pory Bednarek wydał 9 teledysków do najbardziej popularnych singli. Są to m.in. „Cisza”, „Chwile takie jak te”, „List” oraz  „Chodź ucieknijmy…”. Zespół współpracował także z takimi artystami jak: Mesajah, Pezet, Donatan i Cleo, Raggafaya, czy Trzeci Wymiar. W 2017 roku wyszedł singiel „Talizman”, nagrany w duecie z Matheo i promujący nadchodzącą w tym roku płytę. Najnowszy numer zespołu utrzymany jest w stylu latynoamerykańskiego reggeatonu, który jest połączeniem reggae, hip-hopu oraz muzyki latynoskiej.

 

Kiedy: 21 kwietnia 2017, 21:00

Gdzie: Scena Sopot

Bilety: normalny – 69 zł,

VIP – 120 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =