Muzyka alternatywna w Sopockim SPATiF-ie – Daniel Spaleniak

daniel-spaleniak-black-homeW najbliższy czwartek (06.04) w Sopockim SPATiF-ie zabrzmią trzymające w napięciu kompozycje Daniela Spaleniaka. Głęboki i szorstki wokal oraz umiejętne balansowanie między gatunkami to cechy charakterystyczne dla tego artysty.

Chociaż ma dopiero 24 lata, pochodzi z Łodzi, a nie z amerykańskiej metropolii i – jak sam o sobie mówi – „po prostu gra piosenki”, to został już doceniony za oceanem. Jego utwory są częścią ścieżki dźwiękowej takich seriali jak The Path, Shut Eye oraz dobrze znanego Elementary. Nic w tym dziwnego, bo Spaleniak, tworząc kompozycje ocierające się o folk, blues i alt-country, a także muzykę elektroniczną, doskonale trafia w gusta wymagającego odbiorcy muzyki alternatywnej.

Utworów Daniela nie powstydziłby się niejeden weteran. Słuchając „My name is wind” czy „House on fire” zapomina się o całym świecie. Jeśli potrzebujecie chwili odprężenia lub po prostu doceniacie ambitną muzykę alternatywną, bez wątpienia powinniście wybrać się 6 kwietnia do SPATiF-u. Spaleniak zaprezentuje utwory z dwóch bardzo dobrze wyważonych płyt – „Dreamers” (2014) i „Back Home” (2016).

Tym, którzy kupili bilety wcześniej, przypominamy, że wydarzenie zostało przesunięte z 5 na 6 kwietnia. Za to tych, którzy biletów jeszcze nie mają, szczerze namawiamy na koncert Daniela. Artysta z pewnością Was nie zawiedzie!

Kiedy: 6 kwietnia 2017r., 21:00

Gdzie: SPATiF, Bohaterów Monte Cassino 52, Sopot

Bilety: 20 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery − 4 =