Organek w Starym Maneżu

organekNowoczesne brzmienie przy jednoczesnym zachowaniu konwencji, które budowały muzykę XX. wieku oraz ekspresyjny charakter koncertów sprawiają, że występy Organka są zawsze oczekiwanym wydarzeniem. Już 26 marca zespół zaprezentuje swoją twórczość na scenie Starego Maneżu. Zapraszamy!

Powstali w 2013 roku z inicjatywy lidera – Tomasza  Organka. Początkowo działali jako Power Trio. Rok później skład powiększył się o jeszcze jedną osobę i prezentował się następująco: Tomasz Organek, Adam Staszewski, Robert Markiewicz oraz Tomasz Lewandowski Wraz ze zmianami w składzie, zdecydowano się na zmianę nazwy. Od tego momentu zespół to już nie Power Trio, ale Organek.

W 2014 roku grupa wydała swój debiutancki album pod tytułem „Głupi”, który szybko zajmował miejsca w czołówkach list przebojów radiowych. Zapewnił on również muzykom wiele nagród i wyróżnień, na przykład: Szczota Offensywy 2014, Nagroda im.Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015. Również duża ilość koncertów w Polsce i zagranicą składa się na sukces tego krążka – status Platynowej Płyty. Obecnie na koncertach Organek prezentuje utwory ze swojego nowego wydawnictwa „Czarna Madonna”.

Kiedy: 26 marzec 2017, godzina 19:00

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: Miejsca stojące: przedsprzedaż: 45 zł / w dniu koncertu 55 zł

Miejsca siedzące: przedsprzedaż 60 zł / w dniu koncertu 70 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *