Koncert Cordova: #rundadlamagdy

cordovaJuż 31 marca będzie można połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się na koncert Cordova w gdańskim Klubie Medyk. Każdy kto zdecyduje się na spędzenie tam wieczoru będzie miał możliwość posłuchania dobrej muzyki, a przy okazji wsparcia walczącej z nowotworem Magdy.

Magda jest bardzo młoda, ma zaledwie 17 lat, a życie już daje jej w kość. Dziewczyna dzielnie walczy ze złośliwym nowotworem jajnika. Na pomysł wsparcia jej wpadli członkowie projektu „Koncerty Cordova”. Jest to grupa jedenastu osób w różnym wieku, których połączyła muzyka i chęć niesienia pomocy. Oficjalną działalność rozpoczęli w 2016 roku, a ich głównym celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie dla potrzebujących. Chcą także zmienić to, w jaki sposób ludzie patrzą na pomaganie. Większości młodych kojarzy się ono z wrzuceniem pieniędzy do puszki, czy przelaniem symbolicznej kwoty na konto bankowe. Załoga Cordovy natomiast uważa, że pomaganie jest jeszcze fajniejsze, kiedy można się przy tym dobrze bawić. I to też udowadniają swoimi działaniami. Organizują koncerty, podczas których promują młodych i zdolnych artystów, którzy z nimi współpracują.

31 marca, podczas koncertu Cordova usłyszeć będzie można zespoły takie jak Lawyer and the KidsKonsternacja Westfalka, a razem z nimi solistów: Aleksandrę Radovic oraz Szymona Myszkę.

Więcej można dowiedzieć się tutaj: fanpage Cordova, strona wydarzenia, strona Magdy

cordova

Kiedy: 31 marca 2017, godz. 18

Gdzie: Klub Medyk, Gdańsk, ul. Dębowa 7

Bilety w cenie 7 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *