Stand-up Polska wystąpią w Gdańsku

Wielka Trasa Stand-upJuż 10 marca na scenie teatralnej NOT wystąpią komicy ze Stand-up Polska. Panowie obecnie podróżują po Polsce prezentując swoje najlepsze skecze.

Stand-Up Polska to grupa skupiająca wokół siebie komików lubujących się w czarnym humorze. Ich występy są pełne absurdalnych żartów odnoszących się do codziennego życia. Obecnie zespół tworzy 17 stand-uperów, gdzie każdy z nich wypracował sobie swój charakterystyczny styl.

Podczas Wielkiej Trasy panowie wystąpią w 14 największych miastach w Polsce, dając przy tym 21 występów. Jak sami na swojej stronie piszą  przez cały marzec będziemy wstawać na śniadanie, jechać busem, meldować się w hotelu, jechać busem, występować, jechać busem, spać, wstawać na śniadanie, jechać busem… Głównie będziemy jeździć busem. Patrząc na to, że w trasę zaangażowanych jest 13 komików to szykuje się bardzo wesoły bus.

Gdańską imprezę poprowadzi Bartosz Zalewski. Na scenie wystąpią również: Sebastian Rejent, Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Darek Gadowski, Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski oraz Michał Kutek.

Stand-up Polska

Kiedy: 10 marca 2017r., godz. 18.00 i 20.30

Gdzie: Scena Teatralna NOT, Rajska 6

Bilety: 49-79 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 1 =