Kazik Na Żywo, ale w Uchu

KNŻ UchoKazik Na Żywo nie jest grupą znaną z intensywnej działalności koncertowej. Jest to dodatkowy argument, by wybrać się w piątek, 24 stycznia do gdyńskiego klubu Ucho.

Dla polskiego prekursora łączenia rapu z rockiem i metalem, trójmiasto jest wyjątkowym miejscem. Jednym z najważniejszych koncertów Kaenżetu z początków istnienia, był występ na festiwalu w Sopocie w 1991 roku. Podczas tego koncertu organizatorzy kazali śpiewać Kazikowi z playbacku, ten wyszedł na scenę i na znak protestu zaśpiewał… do suszarki.

W 1994 roku zespół wydał swoją pierwszą płytę „Na żywo, ale w studio”. „Porozumienie ponad podziałami”, czyli druga płyta, ukazała się w 1995 roku. W 1999 roku grupa wydała trzeci album, „Las Maquinas de la Muerte”. W 2002 roku wyszła ukazało się wydawnictwo podsumowujące działalność koncertową KNŻ – „Występ”. W 2004 roku zespół przerwał działalność.

Kapela, która powstała w 1991 roku, z inicjatywy Kazika Staszewskiego, po dziewięciu latach przerwy powróciła w 2011 roku albumem „Bar La Curva/Plamy na słońcu”. Płyta została dobrze przyjęta przez fanów, osiągając status platynowej.

Miejsce: Ucho,Gdynia

Start: 19.00

Bilety: 45/55 zł

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 48 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny. Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wtedy, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży.

Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zostanie zamknięta o godz. 15.00 w dniu koncertu, a następnie wznowiona będzie dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *