Modowa niedziela w Buffecie

seaside1W najbliższą niedzielę (19 stycznia) w gdańskim klubie Buffet odbędzie się 1. edycja targów mody i designu Seaside Fashion. 70 różnorodnych wystawców zaprezentuje swoje kolekcje. Jest to doskonała okazja, by zakupić nietuzinkowe, ręcznie wykonane projekty debiutujących ambitnych projektantów.

Zdecydowanie targi te wyróżnia różnorodność marek, które się pojawią. Poza ubraniami i dodatkami do ubrań, będzie można również zakupić dodatki, rękodzieła i ozdoby do domu. Pojawią się również wystawcy z projektami specjalnie dla małych fashionistów – czyli kolekcja dziecięca.

Wiadomo, że poszukiwanie tej jedynej unikatowej rzeczy może zająć nam trochę czasu, stąd organizatorzy zadbali również o strefę food – w której znajdziemy różnorodne przekąski, aby się naładować energią na dalsze zakupy.

Biorąc pod uwagę, że to pierwsza edycja Seaside Fashion, warto przyjść, aby móc uczestniczyć, w tego typu wydarzeniu od początku. Szczególnie, że kolejne edycje według wstępnych planów, będą powtarzane  co pół roku, a więc nie tak często będzie można spotkać tylu różnorodnych wystawców w jednym miejscu.

nowy krojGdzie? Klub Buffet, Gdańsk, ul Doki 1/145B

Kiedy? 19 stycznia 2014, w godzinach od 12 do 18

Targi będą podzielone na trzy strefy, dzięki którym łatwiej będzie znaleźć to co nas interesuje.

STREFA MODY

Najlepsi polscy projektanci z ubraniami, dodatkami i biżuterią. Wszystko jedyne w swoim rodzaju, niedostępne na co dzień w sklepach !

STREFA DESIGN

Jedyne w swoim rodzaju dodatki do domu, które sprawią że Wasze wnętrza będą wyglądać oryginalnie.

STREFA KIDS

Wszystko dla najmłodszych. Ubranka, zabawki, książki, pościel, dodatki do dziecięcego pokoju.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/536438409775379/544092432343310/?ref=notif&notif_t=like

Polecamy!

Zdjęcie 2: https://www.facebook.com/nowykroj?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *