[KONKURS] Elektronicznie i eterycznie

the dumplingsThe Dumplings to muzyczne objawienie zeszłego roku. Młody duet z Zabrza przez niespełna miesiąc zdobył serca Polaków. Już 19 stycznia wystąpi w sopockiej Mewie Towarzyskiej. Chociaż muzycy koncertują od niedawna ich występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlaczego? Przekonaj się w Trójmieście.

Justyna Święs i Kuba Karaś grają razem niedługo, bo od kwietnia ubiegłego roku. Zdążyli jednak zaskarbić sobie sympatię wielu słuchaczy. Muzykami zainteresowani są także wydawcy, którzy składają propozycje wydania debiutanckiej płyty zespołu. Do tej pory The Dumplings nagrywali głównie we własnych domach, na swoim sprzęcie. Mimo to ich twórczość osiągnęła światowy poziom.

Duet tworzy muzykę elektroniczną, synth-popową. Sami przyznają, że ich osobiste gusta są różne. No facebook’owym profilu napisali: Ona fanka klasycznych brzmień i spokoju. On lubiący bas wiercący dziurę w brzuchu i eksperymenty z dziwnymi dźwiękami”. W ich piosenkach słychać poszukiwania rytmów, co często skutkuje ciekawym efektem końcowym. Dziewczęcy wokal Justyny dodaje uroku całości. Istotnym elementem są, odzwierciedlające młodość artystów, teksty. W niewielkim, jak na razie, repertuarze zespołu znajdziemy utwory do tańca i do refleksji.

Koncert w Mewie Towarzyskiej startuje 19 stycznia o 21.00. Będzie ciekawie, bo zespół The Dumplings tworzy niesamowite dźwięki.

Po bilety należy zgłaszać się do Mewy Towarzyskiej. Cena w przedsprzedaży: 15 złotych, w dniu koncertu: 20 zł.

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 4 wejściówki na koncert The Dumplings. Szczegółów szukajcie na facebook’u: https://www.facebook.com/gazetaCDN

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *