Wooden Wisdom w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

13419235_1088108494592991_3830680786840288460_nOryginalny duet – Wooden Wisdom, zakręci winylami by roztańczyć trójmiejską publiczność już 17 listopada (czwartek), w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Na tym wydarzeniu nie powinno zabraknąć miłośników tańca, funkowych brzmień z lat 80, a także… wielbicieli kina.

Pod tajemniczą nazwą Wooden Wisdom, kryją się dwie oryginalne osobowości. Znany wszystkim z dużego ekranu, aktor, Elijah Wood oraz kompozytor muzyki filmowej Zach Cowie. To właśnie oni od kilku lat tworzą ten popularny DJ-ski kolektyw. Ich muzyka to połączenie m.in. klasycznych funkowo-soulowych brzmień, z tanecznymi rytmami lat 80.

W ubiegłym roku prezentowali swoje winylowe sety między innymi na koncertach w Miami, Toronto, Seattle i Kansas City. Na swoim koncie mają również występy na secret-party przed rozdaniem nagród Emmy w Los Angeles, w Amoeba Records, na festiwalu SXSW, oraz na kilku innych wydarzeniach sygnowanych marką Bushmills.

Elijah Wood szerszej publiczności znany jest jako jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów młodego pokolenia. Zagrał m.in. w takich filmach jak: Wiecznie młodyDzień zagładyHooligansWszystko jest iluminacją czy Zakochany Paryż. Największą sławę przyniosła mu jednak rola Frodo Bagginsa w trylogii Władca Pierścieni.

Impreza przeznaczona jest głównie dla miłośników tańca, ponieważ słuchając tego duetu trudno ustać w miejscu! Artystom towarzyszyć będzie także DJ Fitz, a jako support wystąpi Spisek Jednego.

Kiedy: 17 listopada (czwartek), 20:00

Gdzie: Gdański Teatr Szekspirowski, Bogusławskiego 1, Gdańsk

Bilety: 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + szesnaście =