Eastwest Rockers w gdańskim Parlamencie

eastwest-rockers-original-4027Po czterech latach przerwy Eastwest Rockers wracają na scenę! Będzie można ich zobaczyć nad morzem już 25 listopada. Cheeba, Ras Luta, Grizzlee oraz kuba 1200 zagrają swoje najpopularniejsze kawałki w gdańskim Parlamencie. Nie zabraknie też zapowiedzi ich następnej płyty.

Eastwest Rockers to jedna z najbardziej popularnych grup tworzących muzykę reggae w naszym kraju. Koncert tej ekipy w Gdańsku to wydarzenie ekskluzywne. Poza trójmiejskim miastem, artyści zagrają tylko w kilku miejscach w Polsce. W klubie Parlament usłyszymy na żywo przedsmak ich najnowszej płyty, która planowana jest na początek 2017 roku.

Eastwest Rockers to zespół od 7 lat działający na polskiej scenie reggae. Zaczynali od lokalnych imprez w Opolu, a niedługo po tym ich eventy były rozpoznawalne w całej Polsce  jeszcze przed wydaniem pierwszego krążka. Oczarowali swoją publiczność świeżym brzmieniem modern roots i muzyki dancehall z dodatkiem oryginalnego głosu łączącego jamajski i polski slang. Takie połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę, dlatego Eastwest Rockers bardzo szybko zaczęło budować swoją pozycję nie tylko wśród fanów reggae, ale też wychodząc do szerszego grona odbiorców.

Siłą Eastwest Rockers są przede wszystkim występy na żywo. To właśnie na genialnie przygotowanych koncertach pełnych pozytywnej energii budowali swoją  reputację. Pojawili się na praktycznie wszystkich liczących się festiwalach w Polsce takich jak: Haineken Open’er, Coke Live czy Ostróda Reggae Festival. Są regularnie zapraszani na zagraniczne imprezy typu Hip Hop Kemp i RealBeat. Ponadto grali z wieloma sławami z polskiej i zagranicznej sceny. Innymi słowy prawdziwe sławy przyjeżdżają do Gdańska i wprost nie może was zabraknąć na tej imprezie. Liczni goście, imponująca oprawa wizualna i niezapomniane afterparty – tego możecie spodziewać się po Eastwest Rockers, tego możecie spodziewać się w Parlamencie.

Gdzie: Parlament, ul. Świętego Ducha, Gdańsk

Kiedy: 25 listopada 2016r., 21:30

Bilety: Pierwsze 100 sztuk – 35 zł | Przedsprzedaż – 42 zł | Przy wejściu – 49 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *