Hey rozbłyśnie w gdańskim B90

hey

Hey, a więc jeden z najważniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej, już 13 listopada odwiedzi Gdańsk. Promując najnowszy album studyjny, zespół z Katarzyną Nosowską na czele rozgrzeje swoich fanów w B90.

Legendarna formacja przyjedzie do Trójmiasta, by zaprezentować na żywo wydaną w kwietniu tego roku płytę  „Błysk”. Tuż po premierze tytuł ten wzbił się na trzecie miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży, zdobywając miano złotego krążka. Single promujące wydawnictwo, czyli „Prędko, prędzej” oraz „Historie”, ulokowały się natomiast na pierwszych miejscach kultowej Listy Przebojów Trójki.

Trzeba przyznać, że Hey jest w koncertowym transie. Aktualnie odbywająca się trasa – zatytułowana zresztą tak samo, jak album – trwa od 7 października. Jeszcze przed jej rozpoczęciem grupa wyruszyła jednak w podróż po Polsce, zaglądając do licznych klubów, w których – w ramach „przedBŁYSKU”– można było usłyszeć najnowsze utwory w pełnej krasie. Lato dla kapeli było dodatkowo owocne w występy na festiwalach: Przystanku Woodstock, Gdańsk Dźwiga Muzę czy Kraków Live Festival.

Kiedy: 13 listopada 2016 r.,

Gdzie: ul. Doki 1, B90, Gdańsk

Bilety: 55 zł (przedsprzedaż) / 65 zł (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *