Festiwal Smakuj Trójmiasto w azjatyckiej odsłonie

Smakuj Trójmiasto - Asian EditionJuż po raz drugi trójmiejscy fani kuchni azjatyckiej będą mieli okazję ucieszyć swe podniebienia. Wszystko to za sprawą festiwalu Smakuj Trójmiasto – Asia Edition. Na orientalną podróż zaprasza klubokawiarnia Stary Maneż, która 23 października ponownie zamieni się w miejsce pełne smaków, zapachów i inspiracji. Tym razem rodem z Dalekiego Wschodu.

Smakuj Trójmiasto – Asia Edition to już  druga edycja festiwalu dla wielbicieli kuchni orientalnej. Jak zapowiadają sami organizatorzy, podczas całodniowej uczty najbardziej zadowoleni będą zwłaszcza fani kuchni japońskiej, chińskiej, koreańskiej, tajskiej i wietnamskiej. Na stoiskach nie zabraknie takich smakołyków, jak makarony, ryże, spring rolle, owoce morza, hummus czy wonton.

Wśród wystawców znajdziemy czołowe restauracje specjalizujące się w kuchni wschodu, a każdy odwiedzający klub będzie mógł spróbować ich wyrobów w ilościach degustacyjnych lub w postaci normalnych porcji. Sprawa będzie ułatwiona dzięki specjalnym common table’om umożliwiającym smakowanie potraw na miejscu. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli liczne pokazy najlepszych chefów połączone z prelekcjami.

Kiedy: 23 października 2016 r., godz. 11:00

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: 5 zł, dzieci do lat 10  wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × trzy =