Percival Schuttenbach ze „Strzygą” w gdańskiej Protokulturze

percival-schuttenbach-logo-okNowa fala polskiego folk metalu zaleje Gdańsk już w sobotę, 22 października. Wszystko to za sprawą zespołu Percival Schuttenbach i ich „Strzygi”, która pożre fanów w Protokulturze.

Występ zespołu będzie kolejnym etapem trasy koncertowej Strzyga Black After Small River Tour, promującej ich najnowszy album „Strzyga”.Najnowszy krążek formacji swoją premierę miał 6 października. Na płycie pojawią się piosenki wprost ociekające niesamowitą energią.

Muzycy z Percival Schuttenbach znani są z nietuzinkowego połączenia klimatu folkloru z metalem w czystej postaci. Nie trzeba być fanem tego typu klimatów, by poczuć ikrę płynącą ze sceny podczas trwania koncertu. Grana przez nich muzyka zawładnęła sercami całej rzeszy słuchaczy w Polsce. Po premierze gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, dzięki udziałowi w tworzeniu ścieżki dźwiękowej produkcji, stali się rozpoznawalni na świecie.

Na koncercie nie zabraknie dawki porządnego wokalu i wielu atrakcji. Zespół zapowiada m.in. konkursy, koszulki, gadżety, bilety specjalnie oraz zniżki dla odtwórców historycznych i cosplayerów. Nie może was przy tym zabraknąć.

 

Gdzie: Protokultura, ul. Niterów, Gdańsk

Kiedy: 22 października 2016r., godz. 19:00

Bilety: Przedsprzedaż – 35 zł | Grupowe ( 6 osobowe) – 30 zł | Grupowe (12-osobowe) – 25 zł | Bilety VIP – 160 zł | W dniu koncertu – 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *