Biała Armia w Ergo Arenie!

beata-bajm-222-2Niesamowity i legendarny głos kobiety, która zawładnęła polską sceną muzyczną już w latach 80., będzie można usłyszeć 15 października na Ergo Arenie. Beata Kozidrak wystąpi wraz z zespołem Bajm i zagra swoje najbardziej zapamiętane utwory.

Beata Kozidrak zadebiutowała na scenie muzycznej, występując w szkolnym chórze. Zaczęła także śpiewać w klubach muzycznych czy studenckich przy akompaniamencie swojego brata – Jarosława. Po pewnym czasie zespół poszerzył się i dzięki temu na początku 1978 roku powstała formacja Bajm. Ogólnopolską karierę rozpoczęli po występie na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu. Wtedy właśnie zmienili brzmienie z akustyczno-harcerskiego na pop-rockowe.

Przez 35 lat istnienia zespół wydał 10 albumów, które sprzedały się w nakładzie 2,5 miliona egzemplarzy. Znajdują się na nich najpopularniejsze utwory zespołu tj.: „Biała Armia”,  „Co mi Panie dasz” czy  „Józek, nie daruję Ci tej nocy”. Równocześnie Kozidrak rozwijała również solową karierę. Na swoim koncie ma trzy indywidualne płyty, które także odniosły spory sukces. Ostatnia z nich –  „Upiłam się Tobą” miała premierę 16 września bieżącego roku. Zapowiadał ją singiel pt. „Bingo”.

Występ Beaty Kozidrak wraz z zespołem Bajm jest częścią trasy promującej ostatni krążek wokalistki. Oprócz nowych piosenek fanów na Ergo Arenie nie ominą największe przeboje legendarnej formacji.

Gdzie: Ergo Arena, ul. Plac Dwóch Miast 1, Sopot/Gdańsk

Kiedy: 15 października 2016r., godz. 18:15

Bilety: 80-160 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + 18 =