„Wiedźmin 3 – Krew i wino” w maju

„Wiedźmin 3 – Krew i wino”Przedstawiciele firmy CD Projekt RED potwierdzili przypuszczenia platformy dystrybucji cyfrowej Steam i użytkowników serwisu reddit.com – „Wiedźmin 3 Krew i Wino” pojawi się na półkach sklepowych już 31 maja. Wraz z tą informacją twórcy ujawnili niektóre fakty dotyczące dodatku.

Od początku miesiąca w Internecie krążą plotki o dacie premiery drugiego dodatku do gry „Wiedźmin 3”. Studio CD Projekt RED potwierdziło tę informację na swojej oficjalnej stronie przy publikacji pierwszego zwiastuna gry. Fani Geralta z Rivii ponownie zobaczą go w akcji 31 maja tego roku.

Twórcy udostępnili redakcjom z Europy i Ameryki (w tym serwisie GryOnline.pl) kilkugodzinną próbkę rozgrywki. – „Ależ to będzie dodatek” – twierdzą redaktorzy z polskiego portalu, którzy mieli okazję zagrać.

Warszawskie studio ujawniło również informacje o zawartości edycji kolekcjonerskiej nowego „Wiedźmina”. Pudełko na komputery stacjonarne będzie zawierać kod aktywacyjny i dwie talie kart do gry występującej w świecie wykreowanym przez deweloperów.  Użytkownicy konsol nowej generacji otrzymają możliwość kupna produktu tylko w wersji cyfrowej. Marcin Iwiński, współtwórca dodatku, odmówił komentarza w sprawie braku kart w wersji na PlayStation i Xbox.

Rozszerzenie da graczom dodatkowe 30 godzin rozgrywki i 90 nowych misji! Jest to ostatnia ingerencja twórców w grę, zwieńczona ponad 14 tysiącami dialogów!

Cena gry: od 90 do 120 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *