Rasmentalism w Sfinks 700

Od lewej: Ment XXL i Ras - razem Rasmentalism.

Od lewej: Ment XXL i Ras – razem Rasmentalism.

Oczekiwana premiera płyty „1985” duetu Ras i Ment XXL miała miejsce w ostatni piątek. Z tej okazji artyści przemierzają całą Polskę, aby zaprezentować na żywo kawałki z ich najnowszego albumu. Trasa nie mogła ominąć trójmiasta, dlatego już 17 kwietnia, w sopockim klubie Sfinks 700, widzimy się na koncercie Rasmentalism.

Dokładnie rok od ukazania się „Wyszli coś zjeść” w nasze ręce wpada nowe „dziecko” jednych z najbardziej rozpoznawalnych MC’s i producentów w Polsce. Arkadiusz „Ras” Sitarz i Kamil „Ment” Kraszewski stworzyli materiał, który – jak tłumaczy pierwszy z nich – jest skierowany do osób mentalnie dorosłych. – To nasz najbardziej świadomy album  – mówi, dodając, że: – Historie tutaj opowiedziane są albo oddaniem 1:1 sytuacji, w których się znalazłem, albo relacją z miejsca, gdzie dorastałem, albo zainspirowane są życiem bliskich mi osób.

Niewiele ponad tydzień po premierze „1985” Sopot na jeden wieczór zamienia się w stolice muzyki hip-hopowej na wysokim poziomie artystycznym. „Ale zdejmij buty”, „Czarne koty” i wiele innych, świeżych numerów z pewnością poruszy wszystkich gości klubu na ulicy Mamuszki. Obecność Torta dodatkowo urozmaici koncert kilkoma wstawkami na klawiszach. Partnerem wydarzenia jest gdańskie studio tatuaży Zajawa Tattoo. Zatem będzie coś dla ucha i dla oka. My nie możemy się już doczekać.

Kiedy: 17 kwietnia 2016 r., godz. 20:00

Gdzie: Sfinks 700, ul. Mamuszki 1, Sopot.

Wejście: 40 zł (w dniu koncertu), 30 zł (przedsprzedaż) Bilety dostępne on-line.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 2 =