Miuosh wystąpi w Sopocie

miuoshJuż 15 kwietnia na deskach sopockiego klubu Scena wystąpi Miuosh. Katowicki raper kontynuuje tym samym promocję swego najnowszego krążka pt. „Ulice Bogów”. Jego premiera przypadła na jesień zeszłego roku. 

Po niewątpliwym sukcesie związanym ze wspólnym koncertem z Radzimirem Dębskim w NOSPR, Miłosz Borycki postanowił wrócić na solowe tory, czego efektem było wydanie płyty „Ulice Bogów”. Do tamtej chwili dyskografię muzyka zamykał krążek „Pan z Katowic”, który sprzedając się w nakładzie ponad 15 tysięcy sztuk, dorównał komercyjnie swoim poprzednikom. Teraz, gdy najnowsze dziecko przebyło próbę czasu, raper zamierza dotrzeć z materiałem do jak najszerszego grona odbiorców, grając wiele koncertów. Jeden z nich będzie miał miejsce już wkrótce w Trójmieście.

Na występie w Sopocie z pewnością usłyszymy głównie utwory z najnowszego albumu, lecz fani takich klasyków jak „Pogrzeb” czy „Prosto Przed Siebie” nie powinni się martwić, gdyż numery z obu wydawnictw na stałe wpisały się w kanon koncertowy Miuosha. W parze z doskonałą setlistą doświadczymy naturalnie charyzmatycznych wykonań, a całość okraszona będzie nutką delikatności i sporą garścią emocji górnych lotów. Bo przecież: – „Nie mamy skrzydeł by latać, a mimo wszystko to nasz cel”.

Kiedy: 15 kwietnia 2016 r., godz. 21:00

Gdzie: Klub Scena, Al. F. Mamuszki 2, Sopot

Bilety: 35 zł, 55 zł (VIP). Do nabycia na Biletomat.pl oraz eBilet.pl.

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie koncertu znajdują się na wydarzeniu pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *