Musicalowa Scena Muzyczna

ww-76-725x1024Trzy osoby, trzy różne głosy, ale łączy je jedno- miłość do musicali. Anastazja Simińska, Agata Walczak i Karol Drozd postanowili połączyć swoje siły i zaprezentować szerszemu gronu swoje interpretacje najpiękniejszych utworów. Koncert „Let’s Sing a Musical” odbędzie się już 9 kwietnia w Scenie Muzycznej.

Anastazja Simińska to aktorka, wokalistka i absolwentka Akademii Muzycznej w Gdyni na specjalności musical. Obecnie współpracuje z Teatrem Komedia w Warszawie. Występuje także na deskach Gliwickiego i Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

Agata Walczak podobnie jak Simińska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdyni. Poza tym jest wokalistką, aktorką i pedagogiem. Na swoim koncie ma rolę filmową w produkcji Tam, gdzie świeci słońce u boku Agaty Kuleszy. Występuje w Mazowieckim Teatrze Muzycznym. Artystka jest reżyserką i scenarzystą spektaklu muzycznego- Życzę Ci… .

Trzecim ogniwem trio jest Karol Drozd, który jest studentem dyplomowym Akademii Muzycznej w Gdyni, tancerzem i wokalistą. Występuje w Nowym Teatrze w Słupsku i podobnie jak Simińska i Walczak, w Mazowieckim Teatrze Muzycznym.

Trio wykona najpiękniejsze utwory z takich musicali jak „Miss Saigon”, „Les Miserables”, „Aida”, czy „Chess” oraz szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. Będą je wykonywać przy akompaniamencie fortepianu, przy którym zasiądzie Ignacy Wiśniewski.

Kiedy: 9 kwietnia 2016 (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Scena Muzyczna, Gdańsk ul. Powstańców Warszawskich 25

Bilety: 20zł (w przedsprzedaży), 30zł (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + osiem =