Emisja głosu z Marcinem Sanakiewiczem

Dziennikarz, lektor oraz laureat I edycji  Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach – Medi@stery czyli Marcin Sanakiewicz poprowadzi warsztaty emisji głosu dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego!

Praca głosem to jeden z najistotniejszych aspektów zawodu dziennikarza. Odpowiednia modulacja, tembr oraz emisja dźwięku odgrywa kluczową rolę w dotarciu do słuchaczy. Już w środę 30 marca studenci Koła Naukowego Inspiar oraz Dziennikarze Radia MORS poznają tajniki higieny narządu mowy na spotkaniu z Marcinem Sanakiewiczem.

student.lublin.eu

student.lublin.eu

Marcin Sanakiewicz to polski lektor radiowy i telewizyjny.Karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Swojego głosu użyczał w bajkach takich jak Tom i Jerry: Szybcy i kosmaci czy Kurczak Mały. Pracował także jako dziennikarz i wydawca w TVP, realizując audycje audycje takie jak Kawa czy Herbata?Pytanie na śniadanieKocham Kino. Obecnie możemy usłyszeć jego głos TVP1, TVP2, TVP Seriale, TVP Historia oraz TLC Discovery.

W 2014 roku został laureatem I nagrody w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery (2015).

 

 

Gdzie: Wydział Nauk Społecznych

Kiedy: środa 30 marca 2016 r., godz. 16:00

Wstęp: Studenci KN Inspiar, dziennikarze Radia MORS

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + czternaście =