Małpa przemówi w gdańskim Parlamencie

Małpa / fot. Daniel Bienias

Małpa / fot. Daniel Bienias

Małpa powrócił z nową płytą. Siedem lat musiało minąć, by do dyskografii członka Proximite do „Kilku numerów o czymś” dołączył kolejny krążek. Przez blisko dekadę, choć rzadko pojawiał się w studio, torunianin aktywnie koncertował – ciągle z niemal identycznym repertuarem. Już 18 marca w gdańskim Parlamencie ma się to zmienić. Premierowo zabrzmi „Mówi”.

Druga, a zarazem pierwsza wydana w oficjalnym obiegu, płyta Małpy to wydarzenie na polskiej scenie hip-hopowej znamienne. O skali przedsięwzięcia, a także samym poziomie wydawnictwa rozpisywaliśmy się zresztą tuż po premierze w recenzji. Wykonanie nowych numerów na scenie wydaje się więc, jak u niewielu polskich hip-hopowców, jednym z najważniejszych sprawdzianów albumu. Okaże się bowiem, czy  przyzwyczajeni do przebojowych, energicznych i wielce charyzmatycznych „Kilku numerów o czymś”  fani rapera, równie entuzjastycznie będą reagować na dużo bardziej emocjonalny materiał.

O jakości „Mówi” niech poświadczy fakt, że płyta niemal natychmiastowo otrzymała złoty status, jednocześnie na długo znikając ze sklepów muzycznych w całym kraju. Nakład wyprzedał się niespodziewanie szybko, a tłocznie nie nadążają nad zapotrzebowaniem słuchaczy. Pamiętajcie zatem, że pula biletów także jest ograniczona.

O godzinie 18:00 odbędzie się również spotkanie autorskie z Małpą. W gdańskim salonie Empik w Galerii Bałtyckiej będzie można z Łukaszem Małkiewiczem porozmawiać, zadać kilka intrygujących pytań czy po prostu poprosić o autograf na płytach.

Kiedy: 18 marzec 2016 r., godz. 20:00

Gdzie: Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk, ul. Św. Ducha 2

Bilety: 40 zł. Do nabycia w kasie klubu, Salonach sieci Empik oraz Media Markt oraz w sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =