Eksluzywnie w Sopocie – Chillout Classic

Chillout ClassicChillout Classic to nietypowa forma słuchania muzyki klasycznej. Po ciężkim i stresującym dniu można odprężyć się na leżakach przy zgaszonym świetle z darmową lampką wina w ręce. Już 17 marca zapraszamy na seans z muzyką klasyczną.

W Pomarańczowej Plaży – restauracji Bursztynowego Hotelu nad samym morzem w Sopocie 17 marca odbędzie się koncert-performance Chillout Classic. Tego dnia organizatorzy zadbają, aby przestrzeń była specjalnie przygotowana tak, by kwartet mógł grać na środku sali a publiczność będzie miała do dyspozycji wyłącznie miejsca leżące. Dwuosobowe komfortowe sofy, leżaki plażowe oraz miejsca na podłodze (przy zakupie biletu ulgowego).

Na żywo wystąpi kwartet smyczkowy i zagra wyłącznie spokojne utwory. Będzie można usłyszeć kompozycje klasyczne J. S. Bacha, W. A. Mozarta, F. Chopina, R. Shumanna, ale także znane standardy jazzowe oraz piosenki z takich filmów jak „Misja”, „Śniadanie u Tiffany’ego” czy „Casablanca”.

Cillout Classic będzie trwać półtorej godziny, podczas których przewidziane jest 20 minut przerwy. W tym czasie można pić drinka, zdjąć buty i zapomnieć o problemach i zmartwieniach.

Kiedy: 17 marca 2016r. (czwartek), godzina 20.00

Gdzie: Sopot, ulica Emilii Plater 19

Bilety: 45 zł (koszt jednego miejsca leżącego), ulgowy 25 zł ( miejsce na podłodze z własną karimatą) do nabycia w restauracji na tydzień przed koncertem i online na stronie. W cenę wliczona jest lampka wina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × dwa =