PRZEGLĄD WEEKENDOWY 4.03 – 6.03

IamixKochani! Wreszcie mamy marzec! Już powoli czuć w powietrzu wiosnę. Pora obudzić nasze wewnętrzne niedźwiadki z zimowego snu i wyjść z domu. Najlepiej nie traćcie czasu i zróbcie to już w ten weekend! Jeśli nie macie pomysłu, podpowiadamy wam gdzie warto się wybrać.

PIĄTEK

W piątek będzie bardzo muzycznie. W B90 o 20.00, Chris Corner zaprezentuje swój nowy, szósty już krążek zatytułowany „IAM{X}”. Będzie rockowo i elektronicznie. Jak sam mówi ta muzyka to „sposób komunikowania się ze świtem”. Nie zwlekajcie ! Bilety do kupienia :

85 zł – www.pwevents.pl
95 zł – Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, punkt Lotto (CH Manhattan)
105 zł – w dniu koncertu

Dla fanów muzyki alternatywnej o godzinie 19.00 w Teatrze Na Plaży w Sopocie akustycznie zagra Marcelina. Każdy z was na pewno kojarzy Marcelinę chociażby ze wspaniałych duetów w Happysad , Piotrem Roguckim czy Grubsonem. Tego wieczoru ma jednak zamiar zaprezentować swój repertuar z trzeciego autorskiego krążka „Gonić burzę”.

Pozytywny przekaz i dobrą energię zapewni wam BETHEL, zespół grający muzykę reggae. Znając chłopaków na pewno dadzą czadu na scenie. Zachwycą was nie tylko uspokajającą muzyką przenikającą do waszej duszy, ale też swoimi osobowościami. To w jaki sposób bawią się każdym dźwiękiem warto zobaczyć na własne oczy. Dlatego właśnie nie może was zabraknąć w Protokulturze o godzinie 23:00. BILETY:
Przedsprzedaż – 15 zł (dostępne w klubie oraz wybranych sklepach muzycznych lub na platformie biletomat.pl)
W dniu koncertu oraz po wyczerpaniu puli z przedsprzedaży – 20 zł

SOBOTA
lillySobotę zaczynamy o 18.00 w Filharmonii Bałtyckiej na koncercie Zakopower! Niezwykła trasa koncertowa zespołu promuje ich najnowszą płytę Drugie pół! Sebastian Karpiel-Bułecka, oprócz stałego składu Zakopower, zaprosił do tego projektu znakomitych muzyków z Atom String Quartet! Bilety: 90-145 zł.
O 20.00 przenosimy się do Klubu Żak (Gdańsk, al. Grunwaldzka 195/197). Tam będziemy mogli wysłuchać nieprzeciętnego duetu Kamila Durskiego i Kasi Golomskiej, czyli Lilly Hates Roses. Okazja, by posłuchać młodych, zdolnych i pięknych! Bilety od 13 do 35 zł.
Ostatnim punktem wieczoru może być godz. 22.00 w Protokulturze (Gdańsk, Niterów 29B). Dzień kobiet zawita tam nieco szybciej. Z okazji zbliżającego się Święta wszystkich Pań, które dokładnie przypada na 8 marca (wtorek) zapraszamy Was na imprezę na której wystąpią artystki z całej Polski – DJki i Vjki (Arma, 3wa, Crush i wiele innych). Bilety w cenach: 20 zł normalny i 15 zł ulgowy.

NIEDZIELA

Weekend się kończy, więc trzeba maksymalnie wykorzystać jego ostatni dzień. Na początek możemy się wybrać do Sztuki Wyboru (Gdańsk, Juliusza Słowackiego 19) na wiosenną edycję TARGÓW SZTUKI, KSIĄŻKI, MODY I DIZAJNU. Przestrzenie po raz kolejny wypełnione zostaną pięknymi przedmiotami, niezależnymi markami, oryginalną modą, dodatkami, wzornictwem, książkami i sztuką. Na pewno znajdziecie tu nowe inspiracje, prezenty dla siebie i dla najbliższych oraz serdeczną atmosferę. Wstęp wolny.

PARIS-520-x-290-badmintonW Starym Maneżu czeka na Was światowej sławy widowisko muzyczne autorów Piaf! The Show z najsłynniejszymi francuskimi piosenkami lat 40. i 50., z repertuaru Charlesa Aznavoura, Jacques Brel’a, Edith Piaf, Maurice Chevalier, Josephine Baker czy  Yves Montand! Po raz pierwszy w Polsce będzie można obejrzeć wyjątkowe  muzyczne widowisko Paris! The Show! Spektakl przygotował i wyreżyserował Gil Marsalla. Spektakl rozpoczyna się o 20.00, bilety w cenach 70-170 zł.

Mamy nadzieję, że weekend zaplanowany od A do Z!