PATRICK THE PAN w Wydziale Remontowym

Patrick the PanJakby to powiedzieli Amerykanie: self-made man. Chodzi tu o Piotra Madeja, który gra, śpiewa, komponuje, a swój debiutancki album – „Something Of An End” nagrał w domowym zaciszu. A już 11 marca (piątek) wystąpi w Wydziale Remontowym w Gdańsku.

Zaczął komponować swoje piosenki zaledwie parę lat temu, a już zdążył objechać cały kraj i zagrać na Open’erze i OFF Festivalu. Pod pseudonimem Patrick The Pan kryje się młodziutki Piotr Madej. Wykonawca z Krakowa ma również na swoim koncie współpracę z takimi polskimi muzykami jak Dawid Podsiadło czy Artur Rojek. Swój debiutancki album „Something Of An End”, wydany w 2012 roku, zdobył uznanie krytyków. Również jego najnowszy krążek …niczym jak liśćmi”, wydany w zeszłym roku cieszy się uznaniem. Pojawił się na nim m.in. wspominany już Dawid Podsiadło.

Nastrojowe piosenki Piotrka jednym kojarzą się z Fismollem, innym z Comą. Jemu samemu w tej chwili najbliżej do Artura Rojka, którego supportuje na koncertach. Na koncercie w Wydziale Remontowym wystąpi także zespół FURTHER AWAY – projekt muzyczny Jakuba Bugały, który zadebiutował jako INQBATOR, a w 2013 roku samodzielnie wydał debiutancką EP-kę „The Spin”, bardzo ciepło przyjętą przez polską scenę alternatywną.

 

Kiedy: 11 marca (piątek), godz. 20:00

Gdzie: Wydział Remontowy (Gdańsk, Plac Solidarności)

Bilety: 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu, dostępne w klubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *