Lekarstwo na „początek tygodnia” – Poniedziałkowe Odcięcie

11988746_907565535963385_8407529032776902506_nJeżeli uważasz, że poniedziałek to najgorszy dzień tygodnia, Twój stan tego dnia doskonale oddaje refren hitu The Boomtown Rats, a do tego w weekend nie poszalałeś, to Poniedziałkowe Odcięcie jest właśnie dla Ciebie! Kolejny koncert w ramach tejże akcji odbędzie się już 7 marca w gdańskim Bunkrze.

Poniedziałkowe Odcięcie to cykl koncertów, w ramach którego niemal co tydzień na scenie klubu Bunkier pojawiają się zdolni artyści. Jak zapewnia sam organizator na swoim facebookowym profilu: – Wydarzenia zorganizowane będą tak, byście spokojnie mogli następnego dnia wstać i pójść na zajęcia i do pracy. Czego zatem można spodziewać się na koncertach? Przede wszystkim dużej dawki energii, żywiołowości i pasji. Gwarantem tych słów są takie czynniki jak spora frekwencja czy różnorodność zespołów, a dodając do tego fakt, że większość z nich pochodzi z Trójmiasta i jest stosunkowo młoda stażem, otrzymujemy mieszankę wybuchową.

Już 7 marca będziecie mogli przekonać się na własne uszy czym tak naprawdę jest ten cykl, gdyż tego dnia swoje umiejętności zaprezentują dwa gdańskie zespoły, czyli JUHA i Komitywa. Ci pierwsi deklarują się jako reprezentanci „względnie eksperymentalnego rocka”, natomiast ci drudzy w rubryczce „Gatunek” mają wpisaną ciekawą mieszankę: Blues, Reggae i Rock. Jak całość zabrzmi w praktyce? Przekonajcie się sami!

Kiedy? 7 marca, godz. 19:00

Gdzie? Klub Bunkier, ul. Olejarna 3, Gdańsk

Bilety: 5zł (płatne przy wejściu)

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie występów znajdują się na wydarzeniu pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *