Lekarstwo na „początek tygodnia” – Poniedziałkowe Odcięcie

11988746_907565535963385_8407529032776902506_nJeżeli uważasz, że poniedziałek to najgorszy dzień tygodnia, Twój stan tego dnia doskonale oddaje refren hitu The Boomtown Rats, a do tego w weekend nie poszalałeś, to Poniedziałkowe Odcięcie jest właśnie dla Ciebie! Kolejny koncert w ramach tejże akcji odbędzie się już 7 marca w gdańskim Bunkrze.

Poniedziałkowe Odcięcie to cykl koncertów, w ramach którego niemal co tydzień na scenie klubu Bunkier pojawiają się zdolni artyści. Jak zapewnia sam organizator na swoim facebookowym profilu: – Wydarzenia zorganizowane będą tak, byście spokojnie mogli następnego dnia wstać i pójść na zajęcia i do pracy. Czego zatem można spodziewać się na koncertach? Przede wszystkim dużej dawki energii, żywiołowości i pasji. Gwarantem tych słów są takie czynniki jak spora frekwencja czy różnorodność zespołów, a dodając do tego fakt, że większość z nich pochodzi z Trójmiasta i jest stosunkowo młoda stażem, otrzymujemy mieszankę wybuchową.

Już 7 marca będziecie mogli przekonać się na własne uszy czym tak naprawdę jest ten cykl, gdyż tego dnia swoje umiejętności zaprezentują dwa gdańskie zespoły, czyli JUHA i Komitywa. Ci pierwsi deklarują się jako reprezentanci „względnie eksperymentalnego rocka”, natomiast ci drudzy w rubryczce „Gatunek” mają wpisaną ciekawą mieszankę: Blues, Reggae i Rock. Jak całość zabrzmi w praktyce? Przekonajcie się sami!

Kiedy? 7 marca, godz. 19:00

Gdzie? Klub Bunkier, ul. Olejarna 3, Gdańsk

Bilety: 5zł (płatne przy wejściu)

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie występów znajdują się na wydarzeniu pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *