Mela Koteluk w Starym Maneżu

mela_plakatW sobotę, 27 lutego, po raz kolejny w Trójmieście pojawi się Mela Koteluk . Artystka tym razem wystąpi w Starym Maneżu. Lekki popowy styl wokalistki z pewnością porwie miłośników polskiej muzyki.

Mela Koteluk zawojowała polską sceną muzyczną tuż po wydaniu pierwszej płyty, „Spadochron”. Największą popularność zdobyły utwory takie jak „Melodia ulotna”, „Dlaczego drzewa nic nie mówią”, czy „Działać bez działania”. Jak się okazało, popowe brzmienie wcale nie musi kojarzyć się z komercją i niską jakością. Siłą Meli jest głos, ale też lekkość w komponowaniu utworów. Teksty, przeważnie polskie, szybko zapadają w pamięć.  W 2013 roku Mela zdobyła Fryderyki w kategorii Debiut roku i Artysta roku. Po debiucie przyszedł czas na drugą płytę „Migracje”, która zdecydowanie nie zawiodła fanów, ale też przyciągnęła nowych słuchaczy. Single „Wielkie nieba” i „Żurawie origami” zdobywały sam szczyt list przebojów.

Koncerty wokalistki ściągają sporą publiczność, a bilety wyprzedają się w zawrotnym tempie. Mimo tego podczas jej występów panuje kameralna atmosfera. Artystka chętnie rozmawia z widownią, zachęca do śpiewania i często improwizuje, dodając do swojego repertuaru rozmaite covery, czy zmienione aranżacje swoich własnych utworów. To rodzaj tej artystki, która na żywo brzmi jeszcze lepiej, niż na płycie. Dajcie się porwać Meli i przeżyjcie z nią kilka ulotnych melodii.

Kiedy: 27 luty 2016 r. (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Stary Maneż w Garnizonie Kultury, Ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz

Bilety: 50 zł – miejsca stojące, 60 zł w dniu koncertu, 70 zł – miejsca siedzące, 80 zł w dniu koncertu
KONCERT WYPRZEDANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *