Fit Festival – Największe sportowe wydarzenie w Gdańsku

plakat_fitfestivalW dniach od 26 do 28 lutego 2016r. w Amber Expo odbędą się jedne z największych w Europie targi łączące obszary z zakresu sportu, zdrowia i urody. Połączone będą z zawodami sportowymi. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce.

Gdańsk już po pierwszej edycji Fit Festivalu został mianowany stolicą sportu, a miasto dzięki swojemu położeniu jest bramą do rynków na Wschodzie. Światowej sławny gwiazdy kulturystyki nie ukrywały zadowolenia z wzięcia udziału w wydarzeniu.

Widowiskowym wydarzeniem tegorocznej imprezy będzie Gala Kulturystyki Zawodowej KEVIN LEVRONE PRO CLASSIC. Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było!

Targowej ekspozycji asystować będzie plan szkoleniowy oraz seminaryjny. Pozwoli on zdobyć nowe doświadczenie oraz wiedzę. Tegoroczna impreza będzie powiększona o nowe dyscypliny w tym walki w formułach: MMA, K1, BJJ (wciągu dwóch dni odbędzie się przeszło 500 walk), Międzynarodowy Puchar Bałtyku w Wyciskaniu na Ławce Leżąc, Międzynarodowy Puchar Bałtyku w Martwym Ciągu, Strongman oraz wiele innych. Nie zabraknie także paneli z gwiazdami i pokazowych treningów.

Tegoroczne zawody zyskają charakter międzynarodowy, a pośród uczestników będą zawodnicy z całej Europy. Pula nagród także będzie większa od zeszłorocznej.

Po więcej informacji zapraszamy tu.

Kiedy: 26-28 lutego 2016r.

Gdzie: Amber Expo Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Międzynarodowych Targów Gdańskich

Serdecznie polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 3 =