John Porter Solo w Wydziale Remontowym

John PorterWalijski muzyk i kompozytor zagości w gdańskim Wydziale Remontowym 27 lutego (sobota). John Porter zaprezentuje materiał z płyty „Honey Trap”: muzycznej kontynuacji wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy „Back in Town”. 

Osiadły w Polsce przed niemal czterdziestu laty Walijczyk – John Porter, który po trzech bardzo udanych płytach nagranych z Anitą Lipnicką i dobrze przyjętym solowym albumie „Back in Town” wrócił z krążkiem „Honey Trap”. Jest on jednocześnie drugim z planowanej trylogii albumów spod znaku czarnego rocka. Muzyk zaprezentuje na koncercie w Gdańsku głównie powoli płynące, wciągające dźwięki gitary elektrycznej z ostatniego albumu. Artysta zapewne po raz kolejny zaskoczy i poruszy widownię: posępnym klimatem, zmęczonym głosem oraz cudownym, charakterystycznym dla Portera dźwiękiem gitary. To wszystko składa się na urokliwość występów Walijczyka. W Wydziale Remontowym będzie czarował publiczność dynamiką, mroczną, rockowo-bluesową formą.

Na koncercie z pewnością nie zabraknie tytułowego singla „Honey Trap”, ale również „My Dark Places” czy „In The Blue Room”.

Kiedy: 27 lutego (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Wydział Remontowy (Gdańsk, pl. Solidarności)

Bilety: 35 zł, dostępne na kupbilecik.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *