Pablopavo, Iwanek i Praczas „zawirują” w Żaku!

źródło: trójmiasto.pl

źródło: trójmiasto.pl

Już 13 lutego w gdańskim klubie Żak wystąpią Pablopavo, Ania Iwanek i Rafał „Praczas” Kołaciński. Wyjątkowe trio po raz pierwszy w Trójmieście zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu pt. „Wir”.

Awangardowo-popowa płyta ukazała się w listopadzie 2015 roku. – To być może najdziwniejsza płyta w jakiej nagrywaniu brałem udział – napisał na swoim fanpage’u Paweł Sołtys, czyli Pablopavo. Do tej pory wykonywał głównie reggae. Jest jednym z pierwszych wokalistów wykonujących raggamuffin po polsku. Swoją karierę rozpoczął w 2000 roku w zespole Saduba. Dwa lata później współtworzył Zjednoczone Sound System, a od 2003 roku jest wokalistą Vavamuffin. Współpracował m.in. z Hemp Gru, O.S.T.R., Sidneyem Polakiem, Dreadsquadem, Habakuk czy Maleo Reggae Rockers.
Pablopavo swój debiutancki album „Telehon” wydał w 2009 roku razem z Ludzikami, którzy współtworzyli z nim jeszcze dwie inne płyty: „10 piosenek” i „Polor”.

Do pracy nad nowym albumem muzyk zaprosił Praczasa, z którym pracował już w 2011 roku przy albumie „Głodne kawałki”. Rafał Kołaciński jest kompozytorem, producentem muzycznym, autorem muzyki do filmów dokumentalnych i audycji telewizyjnych. Tym razem do współpracy z Pablopavo dołączyła jeszcze wokalistka Ania Iwanek z zespołu Rubber Dots. Artyści pierwszy klip nagrali na północy Norwegii. „Październikowy facet” zapowiada najnowszą płytę.

Gdzie: Klub ŻAK, ul. Grunwaldzka 195/197, Gdańsk

Kiedy: 13 luty 2016r. (sobota), godz. 20:00

Bilety: 13 zł I pula / 23 zł II pula (zniżka na Kartę Dużej Rodziny), 15 zł I pula / 25 zł II pula (ulgowe dla studentów, uczniów, seniorów), 20 zł I pula / 30 zł II pula (zniżka  na Kartę do Kultury), 25 zł I pula / 35 zł II pula (bez zniżek).
Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed koncertem (7.02.2016).
Bilety do nabycia w kasie Klubu Żak.

Więcej informacji na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *