„Metro” w Ergo Arenie!

SONY DSCGdańska hala Ergo Arena zatrzęsie się od nadmiaru oszałamiających wrażeń! Już w sobotę (6 lutego) zostanie wystawiony tam najsłynniejszy polski musical – „Metro”.

Show przedstawia historię grupy młodych ludzi, którzy spełniają swoje marzenia poprzez muzykę i taniec. Ich zamiłowanie widać w każdym ruchu. Grupa artystów udaje się na casting, ale nikomu z nich nie udaje się go przejść. Postanawiają wystawić swoją własną sztukę na peronach metra dla przechodniów i pasażerów. Odnoszą niesamowity sukces. Dzięki niemu otrzymują propozycję angażu w teatrze, który ich wcześniej odrzucił. W tym momencie pojawia się dylemat: podążać za marzeniami czy wybrać pieniądze?

„Metro” jest opowieścią o przyjaźni, miłości, pasji do tańca, ale i o prawdziwym życiu. Po raz pierwszy zostało wystawione dwadzieścia pięć lat temu na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Scenariusz napisał wybitny polski aktor – Janusz Józefowicz, który zajął się również choreografią i reżyserią. Muzykę skomponował natomiast znakomity pianistaJanusz Stokłosa. Ciekawostką jest to, że do czerwca 2015 roku sztuka została zagrana w Polsce aż tysiąc dziewięćset razy!

Kiedy: 6 lutego 2016r. (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Hala Ergo Arena, Gdańsk/Sopot, pl. Dwóch Miast 1

Bilety: od 69 zł do 250 zł. Do kupienia w kasie obiektu, a także na stronie Ticketpro i Eventim.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 4 =