Autostopem przez Azję – opowieści w gdańskim Bunkrze

2392622870_3020a5b748_oJuż 4 lutego w gdańskim klubie Bunkier odbędzie się spotkanie z Moniką Masaj, która opowie o swojej wyprawie do Afganistanu i Pakistanu. Wydarzenie będzie nie lada gratką zarówno dla fanów jazdy autostopem, jak i dla wszystkich zafascynowanych podróżowaniem.

Ma 23 lata, na co dzień jest studentką i lubi podróżować. Prowadzi bloga Zepsuty Kompas, na którym umieszcza wpisy z dotychczasowych wyjazdów. Swoje zapiski wzbogaca nie tylko informacjami o sobie samej, ale także przemyśleniami na temat odwiedzanych regionów. Monika Masaj, bo o niej mowa, jest podróżniczką-pasjonatką. Do tej pory odwiedziła ponad 40 krajów, a liczba ta wciąż rośnie. Bardzo lubi fotografować miejsca, w których przebywa. Co ciekawe w 300 na 400 przypadków zdjęcia te przedstawiają drogę.

W ramach spotkania w Bunkrze będzie można posłuchać o jej samotnej wyprawie do Afganistanu i Pakistanu, gdzie spędziła pół roku. Opowieści te zostaną okraszone niezwykłymi emocjami, zwrotami akcji czy wspaniałymi widokami. – Tak właśnie powstał pomysł na wyjazd: pewnego dnia wodząc oczami w rejonie Bliskiego Wschodu i Azji, zainteresował mnie Afganistan przyznaje podróżniczka. – Pchnięta ciekawością i smakiem przygody, zdecydowałam, że jadę. Te słowa powinny być wystarczającą rekomendacją do przybycia na jej prelekcję.

Kiedy: 4 lutego 2016r., godz. 18:00

Gdzie: Klub Bunkier, Gdańsk, ul. Olejarna 3

Bilety: 5 zł

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie spotkania znajdują się na wydarzeniu pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 9 =