VI Targi FOOD-to-GO w Gdańsku

food to goTargi FOOD-to-GO jest jednym z najistotniejszych wydarzeń w branży gastronomicznej na Pomorzu. Tym razem zbiega się z Tłustym Czwartkiem. Już 3 i 4 lutego gdańskim AmberExpo ogarnie szał gotowania i pieczenia.

Targi FOOD-to-GO to wydarzenie prezentujące nowe propozycje producentów i dystrybutorów wyposażenia i wszelkiego rodzaju produktów dla gastronomii. Przeznaczone są przede wszystkim dla managerów oraz pracowników lokali, firm cateringowych, hoteli czy pensjonatów.

Przez 5 lat cyklicznych spotkań, targi zyskały sympatię i uznanie wśród restauratorów, hotelarzy oraz cukierników i piekarzy. Stały się rodzajem manifestu zdrowego i świadomego odżywania. Ponadto uczą właścicieli zakładów gastronomicznych, jak w nowoczesny i innowacyjny sposób nimi zarządzać. Tak aby nadążyć za trendami światowymi.

Najatrakcyjniejszym elementem programu dla zwiedzających z pewnością okaże się strefa prezentacji i warsztatów. W tym roku będzie szczególnie smacznie i różnorodnie. O tym jak przygotować dania z wyższej półki opowie charyzmatyczny Charles Daigneault, finalista programu „MasterChef”. Wystąpienie połączy z promocją swojej nowej książki „Imprezownik kulinarny”.

Fanatycy słodkich przyjemności będą mieli również okazję skosztować kulinarnych dzieł mistrzów cukiernictwa. Krzysztof Trzópek zaprezentuje najnowsze trendy dekorowania tortów. Natomiast Małgorzata Weber (Mistrzyni Karmelarstwa Artystycznego) pokaże jak modnie serwować desery i przekąski w formie „na wynos”, czyli SHOT TO GO. Przepisy na tradycyjne faworki i pączki przedstawią gospodynie ze Stowarzyszenia Kobiet Zgorzałego. Po bezglutenowej stronie barykady staną zaś Jolanta Słoma i Mirosław Trymbulak z Atelier Smaku.

Nowością tegorocznej edycji będzie strefa o nazwie „Inteligentna Restauracja”, w której testowane będą najnowsze rozwiązania IT – mobilne aplikacje oraz systemy zautomatyzowanego sterowania i zarządzania lokalem.

Kiedy: 3 lutego 2016r. (godz. 10:00-16:30) i 4 lutego 2016r. (godz. 10:00-15:30)

Gdzie: AMBEREXPO, Gdańsk, ul. Żaglowa 11

Bilety: Wstęp wolny przy rejestracji on-line / bez rejestracji: 20 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 1 =