Gdańsko-gdyński szał designu

bakalieOto kolejna przedświąteczna inwazja na nasz portfel. Dziewiąta edycja „Bakalii”- targów mody, designu i młodej Sztuki (14 grudnia, Opera Bałtycka) wraz z gdyńskimi Targami Designu i Warsztatami Handmade (14-15 grudnia, Gdynia Infobox) nie pozwolą na spokojne lepienie uszek. Niepowtarzalne ubrania, piękna biżuteria i dodatki oraz masa innych rozmaitości, to tylko zalążek atrakcji czekających na spragnionych modowych wrażeń.

Zarówno dla klasycznych pasjonatów wzornictwa, jak i dla zaganianych, zagapionych, zakochanych, którym nie udało się wcześniej wypatrzeć podarków pod choinkę, targi będą idealną okazją do zakupowego szaleństwa. Oba wydarzenia umożliwią nam nabycie szerokiej gamy różnorodnych tworów młodych, rozwijających się projektantów, a także tych, których nazwiska przewijają się w świecie mody niezwykle często.

Gdańskie targi w gmachu melomanów udostępnią nam stoiska przepełnione pięknymi cudactwami, unikalnymi ubraniami i biżuterią, do tego dochodzą ręcznie wykonane zabawki, przedmioty vintage oraz mnóstwo innych propozycji na świąteczne upominki. Na wystawach odnajdziemy prace świetnych projektantów i marek, takich jak Ania Kuczyńska, Brunoszka, Ano i inne. Mimo handlowego motywu przewodniego, nie zabraknie ciepłej, aromatycznej kawy, przekąsek i przede wszystkim przedświątecznej atmosfery, która z pewnością polepszy humor.

moda infoboxJakością i ilością atrakcji absolutnie nie odbiega Gdyńskie Obserwatorium Zmian INFO BOX. Tam wystawcami będą zdolni trójmiejscy projektanci. Bogaty wybór nietuzinkowych ubrań, ozdób, wnętrzarskich bibelotów pozwoli nam na satysfakcjonujące nas zakupy. Urozmaiceniem będą wyjątkowe warsztaty DO IT YOURSELF. Chcesz stworzyć wisior z łusek po nabojach, ręcznie uszyć nerkę, bądź stworzyć wełniany pompon? Idealnie, będziesz mógł się sprawdzić w najbliższy weekend. Słodko-słone zakąski kucharzy Chwili Moment będą dopełnieniem świątecznej aury.

Pogoda sprzyja leżeniu pod kocem z książką, jednak gdy odbywają się takie modowe perełki, na które swoją drogą wstęp jest bezpłatny, aż żal nie wyjść z domu.

„Bakalie” startują 14 grudnia i potrwają od 12.00 do 14.00. Tego samego dnia rozpoczynają się Targi Mody i warsztaty handmade w Infoboxie, które potrwają dwa dni, w godzinach od 10.00 do 19.0o.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *