Rozgrzewka w rytmie reggae

raggafaya karol wysmykZapomnijcie na chwilę o zimnie i stresie związanym z przebijaniem się przez śnieżne zaspy. Możecie spędzić zimowy wieczór w klimacie godnym ciepłych krajów. O dobre humory i trójkolorowe braterstwo zadba Raggafaya, już 15 grudnia w Wydziale Remontowym.

 

Raggafaya to zespół łączący kilka gatunków muzycznych – od reggae, przez dancehall do ska. Powstał w 2007 roku w Słupsku, kiedy to po raz pierwszy zagrał na scenie Słupskiego Ośrodka Kultury, w składzie istniejącym do dziś. Na koncie mają już dwa longplaye, Karrambol (2010) i „Mixturrra” (2012). Do największych ich osiągnięć należy także zarejestrowany na DVD koncert z XVII Przystanku Woodstock. Szerszemu gronu publiczności dali się również poznać występując w programie Must Be The Music. Muzycy nie próżnują i koncertują z takimi zespołami jak Kult czy Farben Lehre, a nawet zapowiadają wydanie następnej płyty.

Michał Dolak (Shaggy), Mikołaj Górski (Punktak), Dominik Hałka (Hauka), Nataniel Marsal Cabitango (Chill), Maciej Trembowiecki (Les Farooosh) czekać będą na was 15 grudnia w Wydziale Remontowym. Jeśli macie ochotę razem z nimi zaczarować zimę i ogrzać się w gorącym, jamajskim klimacie, nie zastanawiajcie się długo nad przyjściem na imprezę. Nie zabraknie tam okazji i do dzikiego pogo, i do tańca. Dodatkowo przywita was tradycyjnie przyjazna atmosfera Wydziału. Koncert zaczyna się o 20.00, a bilety kosztują 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu koncertu).

Zdjęcie: Karol Wysmyk (materiały promocyjne)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 3 =