Uwolnij swoje rzeczy!

wyzwalacze

 

CDN po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich czytelników. Po mikołajkowej akcji promocyjnej na Wydziale Filologicznym UG, podczas której członkowie redakcji częstowali spragnionych kofeiny studentów kawą i ciastkami, czas na Wyzwalacze!

Chyba każdy student wie, jak uciążliwe potrafią być zalegające w mieszkaniu czy akademiku notatki, ubrania i inne niepotrzebne rzeczy. CDN daje możliwość opróżnienia szaf przed świętami i być może, zdobycia kilku wymarzonych gadżetów.

Masz niepotrzebne książki, filmy, płyty? Znudziło Ci się jakieś ubranie? A może trzymasz w szafie notatki z poprzednich lat studiów? Dołącz do grona wyzwalaczy i uwolnij swoje rzeczy! Spotkaj się z innymi studentami w redakcji CDN-u i wymień się z nimi na coś, co Ci się przyda.

 

Przynieś wszystko, co zalega w Twojej szafie, a może przydać się innym:

-płyty/kasety/winyle

-książki

-notatki

-ubrania

-biżuteria

-hand made’y

-parasolki i inne gadżety…

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o funkcjonowaniu CDN-u, lub czujecie w sobie żyłkę dziennikarską – również jesteście zaproszeni. W redakcji zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Wyzwalacze całego Trójmiasta, spotkajcie się 16 grudnia (poniedziałek), w godzinach 10-14, w Sali S432 Wydziału Nauk Społecznych UG!

Wejście na akcję i wystawienie swoich rzeczy jest bezpłatne. Na “wyzwalaczy” będzie czekała kawa od redakcji CDN-u. Wymiana bezgotówkowa – tylko rzecz za rzecz!

Informacje o wydarzeniu znajdziecie również na facebooku: https://www.facebook.com/events/1392343061012255/?ref_newsfeed_story_type=regular

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × jeden =