Młode Wilki zawyją podczas „Drug’n’Roll Night II”

amnesiaJuż w najbliższy piątek, tj. 18 grudnia 2015 roku, odbędzie się druga edycja „Drug’n’Roll Night”, czyli cyklu koncertów hip-hopowych organizowanych w wejherowskim klubie Amnesia. Gwiazdami wieczoru będą Leh oraz Otsochodzi.

Główni bohaterowie wydarzenia promować będą swoje tegoroczne wydawnictwa. Zarówno „Podwórka pytają kiedy płyta” reprezentanta Alkopoligamii, jak i wznowione niedawno na winylu „7” członka Lekter Records to materiały, które szerokim echem odbiły się na polskiej scenie hip-hopowej.

Warto również zaznaczyć, że zestawienie obu raperów w jednym rzędzie nie jest przypadkowe. Zarówno Leh, jak i Otsochodzi zostali wytypowani do tegorocznej, czwartej już edycji Młodych Wilków. Jest to polski odpowiednik amerykańskiej listy XXL Freshmen, prezentującej najbardziej utalentowanych hip-hopowców młodego pokolenia. W ramach akcji pojawił się ich wspólny numer pt. „Day off”.

 

Wejście na scenę headlinerów poprzedzą liczne występy przedstawicieli regionalnego podziemia. W klubie zobaczymy Emowskiego, Dopka i Qfiego, Jacę NZP, Jedynaka, Krychę oraz Prolog.

Gdzie: Amnesia Club, Wejherowo, ul. Wałowa 25

Kiedy: 18 grudnia 2015, godz. 21:00

Bilety: 10 zł. Dostępne w kasie klubu

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =