Świat baśni i czarów – Peter Pan ON ICE w Ergo Arenie

Plakat Peter Pan ON ICEJeśli tak samo jak Piotruś Pan nie chcieliście dorosnąć lub marzycie, by chodź na kilka godzin znów stać się dziećmi, to 15 grudnia koniecznie musicie odwiedzić Ergo Arenę. Tego dnia najlepsi łyżwiarze przeniosą widzów do zaczarowanego świata, w którym dobro zawsze zwycięża.

Zapierające dech w piersiach widowisko na lodzie osiągnęło ogromny sukces nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, we Włoszech i Francji. Profesjonalni łyżwiarze prezentują niezwykłe przedstawienie bogate w figury, akrobacje i cyrkowe sztuczki. Piękne kostiumy i zachwycające rekwizyty tworzą klimat, który przenosi do zaczarowanego świata. Niezapomniana gra świateł oraz elementy pirotechniczne tylko pogłębiają magiczną aurę. „Peter Pan ON ICE” słynie także, a może przede wszystkim, z genialnej oprawy muzycznej. Utalentowany włoski kompozytor – Silvio Amato skomponował tutaj zapadające w pamięć dzieła.

Wielki rozmach tego przedsięwzięcia nie przysłania na szczęście płynącej z niego nauki. Historia chłopca z Nibylandii pokazuje, że dobro zawsze zwycięża zło. Spektakl został zresztą tak wyreżyserowany, by tę prawdę przyswoili zarówno młodsi jak i starsi, dla których widowisko z pewnością będzie równie atrakcyjne.

Serdecznie polecamy!

Kiedy: 15 grudnia 2015, godzina 15.00 i 18.30

Gdzie: Ergo Arena, ul. Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk/Sopot

Bilety: 50 zł, 70 zł, 90 zł, 110 zł dostępne online na stronach: eventim.pl, makroconcert.pl, ebilet.pl oraz w salonach Empik i kasie nr 3 w Ergo Arenie, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10-16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =