Oddział Zamknięty w Scenie

oddział-plakat-newZespół, przez który przewinęło się ponad czterdziestu muzyków, a jedynym stałym członkiem jest jego współzałożyciel, Wojtek Łuczaj-Pogorzelski, już w najbliższy weekend wystąpi w sopockim Klubie Scena.

Oddział Zamknięty już od dłuższego czasu planuje wydanie nowej płyty. Ostateczny termin jest jednak z wielu powodów przesuwany. Zespół  pracuje nad tym, aby jak najszybciej to zmienić. Jak na razie grają najlepsze rockowe koncerty w kraju, co mogą potwierdzić ci, którzy byli choćby na jednym z nich.

MITRA to gdyński zespół, który rozgrzeje publiczność szeroko pojętym fusion rockiem z domieszką folku inspirowanego muzyką bałkańską. W 2012 roku został zwycięzcą pierwszego w Polsce przeglądu DOK ROCK organizowanego wspólnie przez Studentów oraz Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego. Reaktywowany po dwudziestu latach zespół Haraszo, z zupełnie nowymi muzykami zaczyna grać pierwsze po latach koncerty. W chwili obecnej grupa wzięła sobie na cel nagranie debiutanckiego krążka.

Oddział Zamknięty razem z Jarkiem Wajkiem zagra dla Was 14 grudnia, w Klubie Muzycznym Scena. Koncert zaczyna się o godz. 20.00. Supportować będą zespół MITRA oraz Haraszo. Główna atrakcja wieczoru wkroczy na scenę o godz. 22.00.

BILETY pierwsza pula w cenie 38 zł

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/204923549686695/

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *