Bracia Figo Fagot – NO TO MYK!

Bracia figo Fagot eleganckie chlopakiNiesamowita elegancja, inteligentne teksty, przystojni mężczyźni i ogromna dawka dobrze brzmiącej muzyki – tak można określić ten, jedyny w swoim rodzaju, zespół Bracia Figo Fagot. Jeśli poczucie humoru oraz dystans do siebie i świata są Twoją mocną stroną, to powinieneś pojawić się 12 grudnia (czwartek), na gdyńskim koncercie BFF.

Bracia Figo Fagot w ciągu ostatnich dwóch lat zrobili ogromną furorę wśród internautów. W ramach swoich tras koncertowych objechali już całą Polskę – od małych wsi po bogate metropolie. Ich muzyka opiera się przede wszystkim na szczerości i totalnej otwartości w tekstach. Prawdopodobnie każdy z Was zna kawałki takie jak: „Hot dog”, „Bożenka” czy „Już polane stoi szkło”. 12 grudnia w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni, nadarzy się niesamowita okazja do zobaczenia i usłyszenia Braci Figo Fagot. Tym razem będą promować swoją nową płytę „Eleganckie Chłopaki”, która na półkach sklepów muzycznych widnieje już od 5 października. Chodzą plotki, że ich praca nad tym albumem była wielkim, morderczym treningiem muzycznym, a trwał on 10 lat w Jugosławii. Na czwartkowym koncercie okaże się czy wysiłek eleganckich chłopaków nie poszedł na marne.

Koncert rozpoczyna się o 20.00. BFF supportować będzie gdyński zespół Ad Rem, charakteryzujący się ciekawą muzyką z gatunku rock/hard rock.

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

Przez ogromne zainteresowanie, wszystkie bilety na koncert BFF zostały wyprzedane. Warto jednak zaglądać na facebookowe wydarzenie, ponieważ możecie tam znaleźć kogoś, kto odsprzeda bilet: https://www.facebook.com/events/639956199371143/?previousaction=join&source=1

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 5 =