BREAK YOUR LEGS vol.1 w Wydziale Remontowym

12109047_876570389080092_2556951423295137280_nRok akademicki rozpoczął się już na dobre, a aura za oknami nie pomaga cieszyć się nawet wizją zbliżającego się weekendu. Jeśli dopadła Cię jesienna depresja, koniecznie weź znajomych i wpadnij już w ten piątek (23 października) do Wydziału Remontowego, na porcję prawdziwie energetycznej muzyki!

Wydział Remontowy nie zwalnia tempa. Już w ten piątek, wrażeń dostarczą Wam: energetyczny footwork, jungle a przede wszystkim oldschoolowy drum’n’bass! Trudno szukać podobnego klimatu na innych trójmiejskich imprezach, więc na pewno nie może Was tam zabraknąć!

W ten piątek w gdańskim klubie usłyszycie wielu klasyków gatunku, m.in: Good looking, Moving shadow, stary Metalheadz, LTJ Bukem, Goldie, Aquasky, Omni Trio, Photek. Gwarantujemy, że przy takiej muzyce nie będziecie mogli zbyt długo ustać w miejscu! Tego wieczoru zagrają dla Was: MANA (dj set), SNAKE, GRIME STORY, oraz gościnnie: PIKADOR, a o wrażenia wizualne zadba superutalentowana vjka Manilov.

Mile widziani również muzycy (bębniarze, didgeridoo itp.), którzy zaprezentują się na Jam Session. Dla każdego grajka wstęp 5 zł, a piwo na barze 4 zł!

Kiedy: 23.10 (piątek), godz. 22:00

Gdzie: Wydział Remontowy, Plac Solidarności, Gdańsk

Bilety: 10 zł

Więcej informacji znajdziecie tu.

Życzymy miłej zabawy… no i oczywiście połamania nóg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *