Jubileusz Edyty Górniak w Ergo Arenie

edytagórniakPrawdziwa gwiazda polskiej sceny, diwa o której krążą legendy. Edyta Górniak w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała specjalną niespodziankę dla swoich fanów – trasę koncertową „Love 2 love”, w której ramach już w najbliższą niedzielę, 25 października, wystąpi w Ergo Arenie.

„Love 2 love” to koncertowa produkcja na światowym poziomie – każdy szczegół dopracowany do perfekcji, 150 osób zaangażowanych przy pracy, najlepsi dźwiękowcy, operatorzy i pirotechnicy. Edyta Górniak specjalnie na tę trasę sprowadziła ze Stanów mikrofon, którego używają Beyonce czy Celine Dion. Gośćmi specjalnymi podczas gdańskiego koncertu będą Mietek Szcześniak oraz Glaca z zespołu Sweet Noise.

Czego, oprócz widowiska najwyższych lotów, możemy się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów w dorobku piosenkarki. Nie zabraknie przebojów, które zna cała Polska – „To nie ja”, „Dotyk”, „Jestem kobietą”, „Nie proszę o więcej”, jak i tych z ostatniego etapu jej twórczości – „Your high” czy chociażby utworu „Oczyszczenie”, który zapowiada najnowsze wydawnictwo płytowe wokalistki.

Kiedy? 25 października, 18.00

Gdzie? Ergo Arena, Placu Dwóch Miast 1, Gdańsk/Sopot

Bilety: 60 zł, 80 zł, 100 zł, 120 zł, 150 zł VIP do nabycia w: kasie nr 3 w ERGO ARENIE, (czynna pn.-pt. w godz. 10-16), salonach Empik, Media Markt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *