Andy Allo w Sfinksie

Andy-Allo-Yellow-GoldOd jej ostatniej płyty minął rok. To właśnie dzięki „Superconductor” została okrzyknięta „ptakiem z jaskrawą funkową duszą”. Czy faktycznie ten nietypowy przydomek pasuje do artystki, będzie można się przekonać już 12 grudnia (czwartek) w sopockim klubie Sfinks700.

Pochodząca z Kamerunu Andy Allo, rozpoczęła swoją przygodę z muzyką już w wieku 7 lat. Ta młoda artystka (ma zaledwie 24 lata) jest nie tylko piosenkarką, gitarzystką, ale także autorką piosenek. Zadebiutowała w 2009 roku, albumem „UnFresh”, który jest połączeniem alteru, hip hopu i soulu.

Od 2011 współpracuje z grupą Prince’aThe New Power Generation. Ten legendarny artysta jest zresztą autorem trzech piosenek z drugiej płyty Andy. „Superconductor” ukazała się w listopadzie 2012 roku. To właśnie z tego albumu pochodzi piosenka „Yellow Gold”.

andy allo2Muzyka stanowi istotny element życia piosenkarki. Jak przyznaje, dzięki swojej twórczości chce jednoczyć ludzi. Czy uda jej się zjednać sopocką publiczność? To się okaże już w najbliższy czwartek.

Miejsce: Sfinks700, Sopot
Start: 20.00

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 15 =