Co robić po studiach administracyjno-prawnych?

1475858_613050342075831_1292132372_nKoło Naukowe Prawa Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, organizuje w najbliższy wtorek (10 grudnia) wykład pt. „Twoja ścieżka kariery”. Ma on przybliżyć drogę, którą absolwent tego wydziału może podjąć po zakończeniu studiów.

Podczas spotkania będzie można usłyszeć o tematach takich jak: niezbędne kwalifikacje do ubiegania się o dane stanowisko, specyfika danego zawodu, a także poznać ewentualne ścieżki awansu.

Prelegentami wykładu będą:

– Rzecznik patentowy – Małgorzata Matyka

– Przedstawiciel Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego – Izabela Foremna , Zastępca Dyrektora Wydziału Nadzoru i Kontroli

– Doradca podatkowy – dr Łukasz Karczyński, opiekun Sekcji Prawa Podatkowego Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, członek Senackiej Komisji Socjalno-Mieszkaniowej UG

– Były rzecznik dyscyplinarny ds. studentów i doktorantów UG, który poruszy również kwestie związane z pracą na uczelni – dr Radosław Giętkowski, opiekun Koła Naukowego Prawa Administracyjnego, członek Wydziałowego Zespołu ds. Ryzyka, członek Rady Naukowej „Przeglądu Naukowego Disputatio”

Na temat spotkania wypowiedział się jego współorganizator, wiceprezes Koła Naukowego PA, Adrian Łaga: „Każdy z prelegentów, przedstawi jak wygląda praca na danym stanowisku od środka. Sądzimy, że wiedza, uzyskana podczas organizowanego przez nas przedsięwzięcia, może być bardzo owocna, i przynieść wiele korzyści, z których w przyszłości będzie można czerpać. Mamy nadzieję, że organizowany przez nas wykład okaże się bardzo cennym doświadczeniem, na które teraz, bardzo gorąco wszystkich serdecznie zapraszamy”.

Początek: godzina 13.00, Wydział Prawa i Administracji UG, Audytorium C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 7 =